Regulamin sklepu internetowego B2B [UWAGA - nie prowadzimy sprzedaży B2C]
Sqlogic

< 8 oddziałów w Polsce >

Koszyk (0)
 
 

SQLogic Mobile - aplikacje mobilne

W dobie gwałtownie rozwijającego się rynku urządzeń mobilnych takich jak tablety, smartfony, PDA pojawiła się nowa kategoria oprogramowania - aplikacje mobilne. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom rynku dotyczącym tworzenia oprogramowania na tak zróźnicowane technicznie środowisko, jakim jest rynek urządzeń mobilnych.  

Przyjmujemy dowolne zlecenia na oprogramowanie oparte o urządzenia mobilne. Wykonujemy oprogramowanie zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Windows jak i Android. 
Programujemy w C# i JAVIE, zintegrujemy środowisko urządzeń mobilnych z istniejącym u Państwa systemem informatycznym. Tworzymy rozwiązania serwerowe, aplikacje webowe w JavaScripcie, PHP. Cały pakiet rozwiązań, który potrzebujecie Państwo dla swojej firmy, możecie zamówić u nas, nie martwiąc się o problemy z integracją. Potrafimy tworzyć aplikacje współpracujące z dowolną bazą danych np. SQLServer, ORACLE, MySQL czy UNIFY.
Nasze oprogramowanie działa bardzo szybko, bezawaryjnie, projekty wykonujemy terminowo. Serdecznie zapraszamy.Przykładem aplikacji mobilnej jest stworzony przez nas system do składania zamówień za pośrednictwem telefonów komórkowych.

Pogram umożliwia automatyczne odbieranie zamówień wysyłanych za pomocą telefonów komórkowych. Program składa się z dwóch modułów: oprogramowania wgranego do pamięci telefonu, które umożliwia złożenie zamówienia oraz oprogramowania serwera służącego do odbioru zamówień. Zamówienia są składane za pośrednictwem SMS-ów. Odbiór zamówień odbywa się poprzez telefon zainstalowany w siedzibie firmy i podłączony do serwera poprzez specjalny interfejs. Na serwerze specjalne oprogramowanie umożliwia odebranie SMS-a z telefonu, rozkodowanie go i udostępnienie pliku w formacie XML, bądź bezpośrednie wgranie zamówień do bazy sprzedaży SQLogic Sprzedaż. Program SQLogic Mobile pozwala na odbieranie zamówień od odbiorców, którzy nie posiadają w swojej firmie (sklepie) komputera lub są poza firmą. Wielką zaletą jest fakt, że odbiorca nie potrzebuje dostępu do internetu, aby złożyć zamówienie, wystarczy gdy w zasięgu jest sieć komórkowa.


Funkcje programu:

Moduł w telefonie

- oprogramowanie zainstalowane w telefonie jest bardzo proste i nie wymaga od użytkownika właściwie żadnej wiedzy
- lista towarów zawarta w telefonie jest w pełni edytowalna, towary można pogrupować w dowolny sposób
- program pozwala na wyświetlenie zamówienia i pamięta ostatnie złożone zamówienie
- ilość pozycji w zamówieniu jest dowolna
 

Moduł na serwerze

- oprogramowanie na serwerze na bieżąco monitoruje odbiór zamówień
- w przypadku zawieszenia się telefonu zastosowany interfejs powoduje restart telefonu
- w każdej chwili można pobrać złożone zamówienia lub ustawić program na automatyczne wprowadzanie zamówień do bazy SQLogic Sprzedaż