Regulamin sklepu internetowego B2B [UWAGA - nie prowadzimy sprzedaży B2C]

< 8 oddziałów w Polsce >

Koszyk (0)
 
 

SQLogic Analizy księgowe - arkusz kalkulacyjny

Program SQLogic Analizy to w chwili obecnej arkusz kalkulacyjny specjalizowany do współpracy z programami SQLogic Sprzedaż i SQLogic Księga Handlowa. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów związane z koniecznością tworzenia w prosty sposób własnych raportów, stworzyliśmy oprogramowanie w postaci arkusza kalkulacyjnego, umożliwiające łatwe zestawianie danych pobieranych z programów SQLogic Sprzedaż i SQLogic Księga Handlowa.

Dane pobrane do arkusza kalkulacyjnego mogą być w łatwy sposób przetwarzane, jak również istnieje możliwość zamówienia w naszej firmie dodatkowych szczegółowych zestawień. Program SQLogic Analizy umożliwia importowanie plików xls.

Przy współpracy z Księgą Handlową SQLogic Analizy pozwala na zautomatyzowane tworzenie bilansu, rachunku wyników oraz deklaracji VAT7.

W celu skonfigurowania bilansu, rachunku wyników lub deklaracji VAT7 wystarczy użyć prostych reguł znanych z arkusza kalkulacyjnego lub wykorzystać jedną z wbudowanych funkcji.

Programy dla piekarni, masarni, rzeźni, oprogramowanie dla zakładów produkcyjnych

Tworzymy profesjonalne oprogramowania, które ułatwią i usprawnią Waszą pracę! Z przyjemnością dostarczamy naszym klientom produkty, które są niezwykle funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze oraz wydajne.

W swojej ofercie posiadamy szereg produktów, w tym ceniony przez odbiorców program dla piekarni. Dbamy o każdy szczegół, by nasi klienci mogli czerpać maksimum korzyści.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą programów dla piekarni, biur rachunkowych, firm handlowych oraz innymi niezwykle funkcjonalnymi produktami w doskonałych cenach.