Regulamin sklepu internetowego B2B [UWAGA - nie prowadzimy sprzedaży B2C]

< 8 oddziałów w Polsce >

Koszyk (0)
 
 

Biura rachunkowe

Oferta dla biur rachunkowych składa się z kilku programów, które są ze sobą zintegrowane, aby maksymalnie ułatwić pracę. To co sprawia, że system SQLogic jest unikalny - to platforma importu, która umożliwia wgrywanie dokumentów pochodzących z dowolnego systemu informatycznego klienta. Dzięki stałej współpracy z naszą firmą, biura rachunkowe mogą na bieżąco zamawiać importy do systemów, które jeszcze nie są ujęte w naszej bazie. Możemy również modyfikować istniejący import, tak aby w jak największym stopniu przyspieszyć i wspomóc pracę księgowego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Programy dla piekarni, masarni, rzeźni, oprogramowanie dla zakładów produkcyjnych

Tworzymy profesjonalne oprogramowania, które ułatwią i usprawnią Waszą pracę! Z przyjemnością dostarczamy naszym klientom produkty, które są niezwykle funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze oraz wydajne.

W swojej ofercie posiadamy szereg produktów, w tym ceniony przez odbiorców program dla piekarni. Dbamy o każdy szczegół, by nasi klienci mogli czerpać maksimum korzyści.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą programów dla piekarni, biur rachunkowych, firm handlowych oraz innymi niezwykle funkcjonalnymi produktami w doskonałych cenach.