Regulamin sklepu internetowego B2B [UWAGA - nie prowadzimy sprzedaży B2C]
Sqlogic

< 8 oddziałów w Polsce >

Koszyk (0)
 
 

Książka Przychodów i Rozchodów (+Ryczałt)

Już ponad 450 firm używa do rozliczeń programu SQLogic Książka Przychodów i Rozchodów. Program został napisany w najnowocześniejszej technologii Microsoft NET i umożliwia korzystanie z baz danych MS SQLServer i Unify SQLBase. Przy większym wdrożeniu jesteśmy w stanie dopasować oprogramowanie do dowolnej bazy danych.Kliknij obrazek, aby powiększyć


Książkę Przychodów i Rozchodów cechuje między innymi przyjazne dla użytkownika oraz łatwe w obsłudze Okno Wprowadzania Dokumentów. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych mechanizmów oraz nowego interfejsu graficznego (znanego choćby z programu Środki Trwałe) czas księgowania faktur ograniczony został do minimum.


W naszym nowym produkcie dajemy użytkownikowi możliwość definiowania Typów dokumentów, Grup dokumentów, a także Rejestrów Sprzedaży i Zakupu według indywidualnych preferencji. Przyjazny w obsłudze interfejs sprawi, iż nawet osoby uważające komputery za „zło konieczne” szybko zaznajomią się z Książką Przychodów i Rozchodów.


Do Książki Przychodów i Rozchodów została dołączona ulepszona wersja programu Środki Trwałe, o którego możliwościach możecie Państwo przeczytać tutaj.Dzięki rozbudowanym i przyjaznym dla użytkownika listom, jest możliwy szybki dostęp do wybranych dokumentów oraz ich edycja. Listy można filtrować pod względem różnych kryteriów, takich jak „Nazwa Kontrahenta”, „Opis zdarzenia”, czy „Data wystawienia dokumentu”
W chwili obecnej, program pracuje w wielu firmach oraz biurach rachunkowych przy rozliczaniu dużej ilości firm. Oferujemy Państwu solidny i maksymalnie funkcjonalny produkt, który (mamy nadzieję) spełni Państwa oczekiwania i wymagania.