Regulamin sklepu internetowego B2B [UWAGA - nie prowadzimy sprzedaży B2C]
Sqlogic

< 8 oddziałów w Polsce >

Koszyk (0)
 
 

Panele dotykowe / Tablety

 W związku z nowymi trendami na rynku sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego i powiekszającą się gamą urządzeń wykorzystujących panele dotykowe opracowaliśmy nowoczesną technologię tworzenia oprogramowania w oparciu o panele dotykowe. 

Przyjmujemy dowolne zlecenia na oprogramowanie oparte o panele dotykowe. Wykonujemy oprogramowanie zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Windows jak i Android. 
Nasze oprogramowanie działa szybko, bezawaryjnie i wykonujemy projekty terminowo. Serdecznie zapraszamy.


Przykładowym produktem jest moduł Wydania połączony z wagą i umożliwiający przyspieszenie wydań towarów wagowych. Poniżej znajduje się krótki opis modułu.


Kliknij obrazek, aby powiększyć


Logowanie do programu z wykorzystaniem napisanej przez nas klawiatury dotykowej. Dzięki stworzeniu własnej klawiatury możemy dowolnie ją modyfikować, dostosowując do potrzeb naszych klientów. 

Lista pozycji fakturowych do zważenia i wydania. Dzięki polu Kontrahent i Towar możemy łatwo filtrować listę, tak aby zmniejszyć ilość wyświetlanych pozycji. Wszystko możemy wykonać palcem lub wskaźnikiem, bez używania myszki lub klawiatury. Możemy również wyszukiwać wg Grup towarów. 

Przy wprowadzaniu kolejnych liter program porusza się po liście podpowiedzi, dzięki czemu nie musimy wprowadzać pełnego kodu towaru (lub kontrahenta), aby wybrać go z listy.


Okno Ilość do wydania pozwala na automatyczne pobranie ciężaru produktu z wagi dołączonej do stanowiska i przesyłającej elektronicznie pomiar do panelu. Dodatkowe pola umożliwiają tarowanie wagi, korektę, czy sumowanie pomiarów, jeśli dokładamy towar do tego samego pojemnika. Rozwiązanie to ma na celu przyspieszenie pracy przy wydawaniu towaru.