Regulamin sklepu internetowego B2B [UWAGA - nie prowadzimy sprzedaży B2C]
Sqlogic

< 8 oddziałów w Polsce >

Koszyk (0)
 
 

Program do faktur

Program SQLogic Faktura służy do kompleksowej obsługi sprzedaży w firmach handlowych i usługowych. Umożliwia łatwe i szybkie wystawianie dokumentów sprzedaży, wystawianie faktur cyklicznych i walutowych, wyliczenie faktycznej marży, rozliczenie handlowców, wysyłanie maili do klienta, generowanie JPK oraz eksport danych do biur rachunkowych.

Pobierz demo

Zalety programu SQLogic Faktura:
System w chmurze lub lokalnie
Automatyczne generowanie faktur
Wysyłka faktur do klienta za pomocą wiad. email z poziomu programu
Automatyczne generowanie dokumentów .pdf
Wygodne płatności (w tym importy z banku)
Łatwy do nauczenia interfejs programu
Wystawianie faktur cyklicznych
Wystawianie faktur walutowych
Generowanie plików JPK
Eksport danych do biura rachunkowego
Kliknij obrazek, aby powiększyć


Program SQLogic Faktura cechuje przyjazny interfejs użytkownika, a dodatkowo dzięki zastosowaniu mechanizmów, które sprawdzały się w starszej wersji programu czas wystawiania dokumentów ograniczony został do minimum.


W przypadku identycznych dokumentów wystawianych co miesiąc, nasz program do faktur pozwala na ich automatyczne wygenerowanie i wysłanie mailem do klienta. Zadbaliśmy również o to, aby nasz program był zgodny z obowiązującymi przepisami i ułatwiał klientom współpracę z biurami rachunkowymi. Dlatego z poziomu SQLogic Faktura bez problemu wygenerują Państwo pliki JPK oraz wyeksportują Państwo swoje dokumenty do formatów obsługiwanych przez najpopularniejsze programy księgowe.


SQLogic Faktura zawiera dodatkowo moduł Analiz Sprzedaży, który pozwala monitorować finanse w Państwa firmie.Nasz program do faktur pozwala na dodawanie parametrów do kodów towarów, co w przypadku wielu firm pozwoli automatycznie zamienić wybrany parametr np. na aktualny miesiąc podczas wystawiania faktury.
W chwili obecnej, program wykorzystywany jest w wielu firmach do prowadzenia fakturowania. Oferujemy Państwu solidny i maksymalnie funkcjonalny produkt, który (mamy nadzieję) spełni Państwa oczekiwania i wymagania.