Regulamin sklepu internetowego B2B [UWAGA - nie prowadzimy sprzedaży B2C]
Sqlogic

< 8 oddziałów w Polsce >

Koszyk (0)
 
 

SQLogic Analizy Sprzedaży

Program SQLogic Analizy Sprzedaży ma za zadanie wspomagać zarządzanie firmą. Funkcjonalność programu nie ogranicza się jedynie do kontroli wyników działu sprzedaży, ale pozwala również analizować kluczowe dane związane z prowadzeniem firmy jak:
- wartość firmy
- płynność finansowa 
- zyskowność

Wraz z programem SQLogic Sprzedaż udostępniona funkcjonalność w programie SQLogic Analizy Sprzedaży pozwala na zarządzanie firmą na poziomie spotykanym w znacznie droższych systemach.

Kliknij obrazek, aby powiększyć


Po wykonaniu analiz możemy w pierwszej kolejności sprawdzić wartość firmy w ujęciu kilkudniowym, miesięcznym i narastającym rocznym, czy wieloletnim. Nie ma potrzeby czekać na dział księgowy, biuro rachunkowe, czy księgową, aby podejmować kluczowe decyzje dotyczące prowadzonej działalności.

Zestawienie - Bilans firmy grupuje wszystkie istotne składniki wpływające na wartość firmy i stan firmy możemy obserwować nawet codziennie.


W postaci czytelnego wykresu możemy obserwować tendencje w sprzedaży, zakupach i zyskowności. 

Zyskowność uwzględnia pełny koszt nabycia towarów, w tym transport, ubezpieczenie i inne.


Pragnąc skutecznie i sprawnie zarządzać firmą niezbędne są prognozy płatnicze, a przede wszystkim utrzymanie płynności.

Zamieszczony tu wykres pozwala analizować przyszłe przepływy pieniężne, aby skutecznie przygotować się do realizacji celów stawianych przed przedsiębiorstwem.