Regulamin sklepu internetowego B2B [UWAGA - nie prowadzimy sprzedaży B2C]

< 8 oddziałów w Polsce >

Koszyk (0)
 
 

SQLogic Środki Trwałe

Już ponad 450 firm używa programu SQLogic Środki Trwałe, głównie jako modułu programu SQLogic Książka Przychodów i Rozchodów. Zgłaszają się do nas również klienci poszukujący wielostanowiskowego programu do ewidencji środków trwałych np. w siedzibie firmy i oddziałach. Program Środki Trwałe może funkcjonować samodzielnie i działać wielostanowiskowo zarówno w sieci LAN, jak i przez internet. Program Środki Trwałe współpracuje z kolektorami danych i umożliwia drukowanie nalepek z numerem ewidencyjnym i kodem kreskowym. Przy większym wdrożeniu jesteśmy w stanie dopasować oprogramowanie do dowolnej bazy danych.
 
 
 

Kliknij obrazek, aby powiększyć


Środki Trwałe cechuje między innymi przyjazne dla użytkownika oraz łatwe w obsłudze Okno Edycji Środków Trwałych. Program umożliwia pracę za pomocą samej klawiatury, ale jest również możliwa wygodna praca za pomocą myszki.

 


Podczas wprowadzania środka trwałego można w kolejnej zakładce wygenerować dokument OT oraz określić plan amortyzacji. Program pozwala również na określenie parametrów amortyzacji, takich jak np. kwota nie podlegająca amortyzacji, amortyzacja sezonowa itp.

 


W osobnej zakładce można wyświetlać wszystkie posiadane przez firmę obiekty lub ruchomości zakwalifikowane jako środki trwałe. Z listy tej można w łatwy sposób przechodzić do edycji środka trwałego.

 


W tej zakładce można wyświetlać wszystkie posiadane przez firmę wartości niematerialne i prawne. Z listy tej można w łatwy sposób przechodzić do edycji.

 


W kolejnej zakładce można wyświetlać wszystkie posiadane przez firmę ruchomości zakwalifikowane jako wyposażenie. Z listy tej można w łatwy sposób przechodzić do edycji wyposażenia.

 Program umożliwia łatwą kontrolę odpisów amortyzacyjnych w ujęciu np. miesięcznym, rocznym lub dat od-do.
 
W chwili obecnej, program pracuje w wielu firmach oraz biurach rachunkowych przy rozliczaniu dużej ilości firm. Oferujemy Państwu solidny i maksymalnie funkcjonalny produkt, który (mamy nadzieję) spełni Państwa oczekiwania i wymagania.
 

Programy dla piekarni, masarni, rzeźni, oprogramowanie dla zakładów produkcyjnych

Tworzymy profesjonalne oprogramowania, które ułatwią i usprawnią Waszą pracę! Z przyjemnością dostarczamy naszym klientom produkty, które są niezwykle funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze oraz wydajne.

W swojej ofercie posiadamy szereg produktów, w tym ceniony przez odbiorców program dla piekarni. Dbamy o każdy szczegół, by nasi klienci mogli czerpać maksimum korzyści.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą programów dla piekarni, biur rachunkowych, firm handlowych oraz innymi niezwykle funkcjonalnymi produktami w doskonałych cenach.